Decontarea abonamentelor de transport pentru luna decembrie

în perioada 9-19 ianuarie 2024

Pentru decontarea abonamentelor de transport aferente lunii decembrie, documentele se depun în intervalul 9-19 ianuarie 2024, conform programării de mai jos:

• Căminul 1 (la biroul administratorului de cămin): Facultatea de Litere, Facultatea de Psihologie și Științele educației, între orele 9-15.
  • Căminul 4 (la biroul administratorului de cămin): Facultatea de Medicină și Facultatea de Inginerie electrică și știința calculatoarelor. între orele 9-15
  • Căminul 5 (la biroul administratorului de cămin): Facultatea de Drept și Facultatea de Sociologie și comunicare, între orele 9-15
  • Căminul 8 (la biroul administratorului de cămin): Facultatea de Silvicultură și exploatări forestiere, Facultatea de Alimentație și turism, Facultatea de Matematică și informatică, între orele 9-15.
  • Căminul 16 (la biroul administratorului de cămin):  Facultatea de Design de mobilier și inginerie a lemnului, Facultatea de Design de produs și mediu, Facultatea de Construcții, Facultatea de Muzică, Facultatea de Știința și ingineria materialelor, Facultatea de Inginerie tehnologică și management industrial, Facultatea de Educație Fizică și sporturi montane, Facultatea de Inginerie mecanică, Facultatea de Științe economice și administrarea afacerilor, între orele 9-18.

Actele necesare pentru decontarea abonamentului:

• bonul fiscal ștampilat (obținut de pe urma achiziționaării biletului/abonamentului)
  • o copie a cărții de identitate
  • un extras bancar pe numele tău
  • formularul pe care-l poți completa AICI.