Deschiderea festivă a noului an universitar

Deschiderea noului an universitar la Facultatea de Psihologie și Științele Educației, pentru programele de studii de licență - învățământ cu frecvență, va fi organizată în data de 3 octombrie 2020, sala S II 1, (Facultatea de Silvicultură și Exploatări Forestiere, Str. Șirul Beethoven, nr. 1), după următorul program:
*ora 9.00 – Psihopedagogie specială;
*ora 12.00 – Pedagogia învățământului primar și preșcolar;
*ora 15.00 – Psihologie.

Pentru programele de masterat, deschiderea noului an universitar va avea loc în data de 1 octombrie 2020, în corpul K (Facultatea de Psihologie și Științele Educației), după următorul program:
*ora 16.00, sala KI7 – Psihopedagogia educației timpurii și a școlarității mici;
*ora 16.00, sala KP6 – Resurse umane în educație. Formare și management;
*ora 16.15, sala KI5 – Psihologie educațională, consiliere școlară și vocațională;
*ora 16.15, sala KP7 – Psihologie clinică, consiliere psihologică și psihoterapie;
*ora 16.30, sala KI6 – Psihologia muncii, organizațională și resurse umane.

*Pentru aceste activități, vă rugăm să respectați regulile sanitare pentru prevenirea îmbolnăvirii cu Coronavirus (purtarea măștii de protecție și respectarea traseelor marcate în corpurile de clădire sunt obligatorii). Activitățile vor fi organizate exclusiv pentru studenții și masteranzii din anul I, al căror acces în corpurile de clădire nu este permis cu aparținători, pentru a putea respecta regulile de distanțare.

La programele de studii de învățământ la distanță**, deschiderea anului universitar se va desfășura online, după următorul program:
*3 octombrie, ora 10.00 – Psihologie;
*10 octombrie, ora 10.00 – Pedagogia învățământului primar și preșcolar.

**Mai multe detalii despre ceremonia online (pentru studenții de la învățământ la distanță), veți primi pe adresa de email cu care v-ați creat contul de înscriere la facultate.

Orarele programelor de studii vor fi postate aici: https://psihoedu.unitbv.ro/studenti/consult%C4%83-orarul.html

Vă dorim mult succes în noul an universitar și vă așteptam cu drag!