Sesiunea de comunicări științifice studențești 2019

Vă invităm să participați la Sesiunea de comunicări științifice studențești a facultății noastre. Ediția din acest an va avea loc în data de 7 mai 2019.

Pentru a vă înscrie ca participanți cu lucrare este necesar să completați formularul de înscriere disponibil aici. În formularul de înscriere există o rubrică specială pentru a include rezumatul lucrării voastre (între 250 și 300 de cuvinte). Termenul limită de înscriere este 3 mai 2019. Se pot înscrie cu lucrare studenți de la toate programele de studii (zi și ID).

În cadrul SCSS 2019, studenții participanți cu lucrare vor avea la dispoziție 10 minute pentru a-și prezenta studiul. Vă recomandăm să utilizați o prezentare PowerPoint (sau într-un format similar).
Informații suplimentare puteți obține de la conferențiar dr. Camelia Truța – camitruta@unitbv.ro.