Invitație înscriere grup-țintă PSE Student

Dacă ești student PSE în anul I, avem o veste bună pentru tine.
Pentru că ne dorim să te cunoaștem mai bine și să te ajutăm să faci față cu succes activităților academice, din acest semestru, începem Proiectul Program de Suport Educațional pentru STUDENȚI (PSE Student).

Îți propunem activități de dezvoltare personală și profesională, de management al propriei cariere, de dezvoltare a competențelor de învățare și aprofundarea cunoștințelor la disciplinele considerate cele mai dificile.
Dacă ți se pare interesant, te invităm să completezi online formularul de mai jos și să urmărești anunțurile despre proiect pe pagina web și Facebook PSE: https://forms.gle/zzfM8phgF5YghAfw9

Perioada de înscriere: 20 octombrie - 26 octombrie 2021.
După această dată, vei fi contactat de unul dintre membrii echipei și vei primi mai multe detalii despre finalizarea înscrierii.
Dacă ai întrebări, poți contacta responsabilul pentru acest proiect, conf.dr. Ana-Maria Cazan: ana.cazan@unitbv.ro

Echipa ROSE PSE-Student 😄
#psestudent #rosepsestudent