Sesiunea de comunicări științifice studențești 2022

Dragi studenți,

Vă invităm să participați la Sesiunea de comunicări științifice studențești a facultății noastre.
Ediția din acest an va avea loc în data de 6 mai 2022, ora 9:00. Evenimentul va avea loc în Aula Universității, sala UI2. Înscrierile se fac la Asist. Drd. Andreea Șițoiu – andreea.sitoiu@unitbv.ro
Rezumatul va respecta structura template-ului ataşat. Termenul limită de înscriere, respectiv trimitere a rezumatului lucrării este 18 aprilie 2022. Este necesar ca denumirea documentului să respecte următoarea structură: Titlul lucrării_Rezumat_SCSS_Nume prenume student.

La acest eveniment pot participa studenți de la programele de licență și master, Psihologie și Științele Educației (ZI, ID). Secțiunile SCSS vor fi: Psihologie şi Științele educației.

În cadrul SCSS 2021, studenții participanți vor avea la dispoziție 10 minute pentru a-și prezenta studiul. Vă recomandăm să utilizați o prezentare PowerPoint (sau într-un format similar). Termenul de trimitere a prezentării este miercuri, 4 mai, pe adresa de mail andreea.sitoiu@unitbv.ro. Este necesar ca denumirea documentului să respecte următoarea structură: Prezentare_SCSS_Nume prenume student (Prezentare_SCSS_Șițoiu Andreea).

docxTemplate rezumat

Informații suplimentare puteți obține de la Asist. Drd. Andreea Șițoiu – andreea.sitoiu@unitbv.ro