Alegerea reprezentanților studenților FPSE

Dragi studenți,
In aceasta perioada demarează alegerile la nivelul colectivelor de studenți pentru Consiliul facultății si pentru Senatul universitar.

Daca doriți sa candidați, respectând prevederile din Regulamentul pentru alegerea reprezentanților studenților (atașat), vă invităm să vă depuneți candidatura (propunere sau autopropunere) în fiecare zi a acestei săptămâni (6 – 10 noiembrie 2023), în sala KP11, în intervalul orar 11.50-13.50 sau la secretariatul facultății noastre (în timpul programului cu publicul).

Candidatura trebuie depusă în format fizic, sub aspectul unui afiș/ poster, care să cuprindă cele mai reprezentative informații despre candidat.
Va rugam să aveți asupra voastră și carnetul de student (cu viza actualizată)!

Candidaturile se vor afișa la avizierele de la etajul 1 din facultatea noastră și vă rugăm să le vizualizați!

În zilele de 14 și 15 noiembrie 2023, în intervalul orar 10.00 – 18.00, în sala KP11 vă vom aștepta la vot!

pdfRegulament alegeri studenți

Vă dorim mult succes!
Vă mulțumim pentru implicare!
Comisia electorala PSE